Aracınıza Özel

Aracınız sizin için çok özel!
Arabanıza  itina ile bakarsınız:  muayenesini yaptırır, yıkar-temizler, periyodik bakımlarını tamamlar, yağ- lastik kontrollerini aksatmazsınız...
 ... ve tabiki Zorunlu Trafik Sigortası ve Kasko Sigortasını da ihmal etmezsiniz...

ÖNLEMİNİZİ ALIN, ARACINIZI KEYİFLE KULLANIN!

  • Kasko Sigortası ile kendi aracınızı birçok zarara karşı güvence altına alırsınız. Kasko, aracınızda bir kayıp/hasar durumunda sizin mal varlığınızda meydana gelebilecek ekonomik kayıplarınızı   önler. Sonra pişman olmamak için kaskonuzu yaptırıp önleminizi alın, aracınızı keyifle kullanın.
  • Zorunlu Trafik Sigortası ise aracınızın neden olacağı kazalarda sorumluluklarınızı sigorta altına alır.  Kaza esnasında üçüncü kişilerin mal veya can kaybına  neden olma durumunda, kusurunuz oranında oluşan zarar, poliçenizdeki limitlerimiz dahilinde karşılanır.

 Groupama avantajları ile trafikte sigortasız kalmayın!

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası ile aracınızı birçok riske karşı güvence altına alırsınız. Kasko sigortanız var ise, aracınızda meydana gelebilecek kayıp/hasarlara karşı mal varlığınızda  meydana gelebilecek ekonomik kayıplarınızı  önlenir...  

Neden Kasko için Groupama’yı seçmelisiniz?

 

  • Kasko + Groupama Farkı : 0 km özel aracınız çalınır ya da tam hasara uğrarsa 3 yıl boyunca aracı satın aldığınız bedeli ödeyen kasko sadece Groupama’da. (Aracın trafiğe ilk çıkışı ile hasar tarihi arasında aralıksız olarak Groupama’da sigortalı olması önşart.)
  • Kaza veya arıza durumunda,yolunuza devam edebilmeniz için "ikame araç" hizmeti sunuyoruz.
  • Yaş, cinsiyet, hasar geçmişi,mesleki bilgiler gibi size özel bilgileri dikkate alarak “size uygun" teklifler sunuyoruz.
  • 1500’ ün üzerinde hasar hizmet noktasında sizlere "yakın hizmeti ağı" sağlıyoruz. 
  • Mini onarım hizmeti ile hasarsızlık indiriminizi kaybetmeden aracınızın onarımını sağlıyoruz. 

Süper Özel Oto Kasko 

Geniş teminatlar ile aracınızı birçok riske karşı güvence altına almak için Süper Özel Oto sizin için doğru seçim!

Aracın çarpma, çarpışma, yangın zararlarından hırsızlıktan doğan kayıplarına kadar kadar birçok riski bırakın-kaskonuz sizin için üstlensin.


Üstelik araç içindeki yolcuların da ferdi kaza teminatları (tedavi masrafları vb...) karşı araca verilebilecek mal ve can zararlarını da bu kasko ürünü ile güvence altına alabilirsiniz.
 

Araç Asistans hizmetleri ve  Mini Hasarların Onarımı gibi birçok Artı hizmet için Groupama Farkını seçin!

 

Elit Kasko

Aracını azami dikkat ile süren, dolayısı ile kaza yapma olasılığı daha düşük bir sürücüyseniz, size Elit Kasko ürünümüzü öneriyoruz.

Groupama Sigorta'da, Elit Kasko ile  hasarsız sürücülerimizi hem uygun fiyat önererek, hem de ekstra teminatlar  sunarak ödülllendiriyoruz.

Hasarsızlık indirim oranı %40,%50,%60 olan müşterilerimize hasarsızlık indirimini koruma imkanı Elit Kasko’ da.  Ayrıca,  sizin ve eşinizin günlük yaşantıları sırasında meydana gelebilecek kapkaç risklerine karşı olası  kayıplarınızı da  bu özel kasko ürünü ile güvence altına alıyoruz.

Araç Asistans ve Mini Hasarların Onarımı gibi birçok Artı hizmet için Groupama Farkını seçin!